Dnes má meniny Gašpar, gratulujeme.
PRIDAŤ OZNAM
Navigácia Kradnute.sk - Samsung - Samaung Galaxy Note 9
www.rainman.sk

Samaung Galaxy Note 9

thumb
POČET ZOBRAZENÍ: 59
Odmena
100.00 €

Ahojte, 30.8.2019 medzi 11.30 až 12.00 hod som stratil mobilný telefón Samsung Galaxy Note9 na ceste prvej triedy od Drietomy (panelka smer Bánovce), zrejme niekde pred Chocholanskou kyselkou.Velmi prosím, ak ste ho náhodou niekto našli, nálezcu štedro odmenim. Je mi jasné, že telefón bude zrejme poškodení po páde na tak frekventovanej ceste, no záleží nám veľmi na pamäťovej karte, kde som mal najmä rodinné foto a videa a taktiež na SIMke. Ak sa telefon neobjaví bude nahlásený ako stratený a co skoro zablokovaný na všetky siete.

Vlastnosti
Typ: Stratené
Rubrika: Samsung
Lokalita: Trenčiansky kraj
Dátum pridania: 01.09.2019 22:19
Uživateľ
contact
Kontaktná osoba: Ivan Sarka
Tel/Mobil: +421907224850

Odpovedať na oznam

Váš email:
Vaša odpoveď:*
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné
kradnute.sk, copyright ©2016, Všetky práva vyhradené.
Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah oznamov ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoje oznamy sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely, ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
SEO FRENDLY Valid XHTML 1.0 Strict
TATO STRÁNKA JE XHTML 1.0 STRICT VALIDNÁ
Partneri: Zavlažovacie systémy RainManJazdecké potreby BratislavaiBazos.skrajka.eusera.skakvaria.skiFauna.skotaznik.skKadernictvo Bratislava